Weldteam

Firma Weldteam, działająca od wielu lat w branży spawalniczej jest europejskim liderem w dostarczaniu rozwiązań i technologii spawalniczych. Współpracuje z największymi światowymi markami z sektora przemysłu ciężkiego.

Dla naszego klienta marki Weldteam stworzyliśmy kompleksowo rozbudowaną, responsywną stronę internetową. Nad realizacją tego projektu pracował zespół Goodpixa w zakresie opracowania treści, przygotowania layoutów graficznych, programowania i wdrażania strony.

Złożona mapa strony, a jednocześnie prosta nawigacja

Realizacja dla marki Weldteam obejmowała stworzenie bardzo złożonej strony internetowej, która z założenia miała być prosta w poruszaniu się pomiędzy tak wieloma podstronami.

Efektowna szata graficzna dla branży spawalniczej

Postawiliśmy na przejrzysty design w nowoczesnym wydaniu. Białe tło w sekcjach z dużą ilością treści, rozmieszczenie w kolumnach z ciekawą ikonografią oraz wyeksponowanie klikalnych buttonów sprawiły, że strona przyciąga uwagę. Szata graficzna pozostała w podstawowych kolorach brandowych marki.

Copywriterski majstersztyk

Prosty, ale fachowy content na stronie firmy Weldteam jest zasługą naszej copywriterki, która opracowała w pełni branżową strategię komunikacji marki.

Efektowne fotografie, które zachwycają

Nie wystarczy zrobić sesję zdjęciową, wybrać odpowiednie kadry, ale fotografia wymagała konkretnej graficznej obróbki, aby idealnie harmonizowała ze stylem graficznym tej strony internetowej.

Wdrożenie giganta na serwer

Dział programistów Goodpixa bez trudu poradził sobie z programowaniem tak rozbudowanego projektu, przyspieszyliśmy wczytywanie strony oraz dostosowaliśmy ją do indywidualnych wymagań Klienta. Po wdrożeniu na serwer przekazaliśmy dostęp do panelu administracyjnego strony Klientowi, który dzięki prostym narzędziom CMS, bez trudu może zarządzać contentem.