Roman Szełemej

Prezydent Miasta Wałbrzych

Usługa wykonana przez firmę GOODPIX spełniła nasze wysokie wymagania. Kwalifikacje, dyscyplina wykonania usługi oraz kompetencje, a także zaangażowanie oraz miła i szybka obsługa stanowią bardzo dobrą wizytówkę firmy. W związku z powyższym możemy polecić firmę GOODPIX innym Klientom jako Partnera godnego zaufania. Usługa wykonana przez firmę GOODPIX spełniła nasze wysokie wymagania. Kwalifikacje, dyscyplina wykonania usługi oraz kompetencje, a także zaangażowanie oraz miła i szybka obsługa stanowią bardzo dobrą wizytówkę firmy. W związku z powyższym możemy polecić firmę GOODPIX innym Klientom jako Partnera godnego zaufania.

Gmina Wałbrzych – Miasto na prawach powiatu współpracowała z firmą GOODPIX w zakresie opracowania księgi znaku wraz z logotypem dla Wałbrzyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, zawierającej szczegółowe wytyczne oraz projekty realizacyjne zastosowania logo, na potrzeby promocji projektu, pn. „Wałbrzyski Inkubator Przedsiębiorczości”, nr. projektu: RPDS.01.03.04-02-0002/18. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.  Firma GOODPIX wykonała przedmiot zamówienia profesjonalnie oraz terminowo.

Michał Bebiołka - Prezes Zarządu

Virtual Technologies IT

Współpracujemy z Goodpix od połowy 2016 roku, wcześniej współpracowaliśmy z innymi agencjami reklamowymi i była to droga przez mękę. Goodpix charakteryzuje się wysoką jakością usług, a tworzone materiały są najwyższej jakości – pełne polotu, świeżości, uwzględniające najnowsze trendy – jest wszystko czego można wymagać u tego typu firmy. Dodatkowo mamy poczucie zrozumienia naszych potrzeb oraz niezbędnej elastyczności w relacjach biznesowych. To wszystko sprawia, że nasza współpraca trwa nadal, realizujemy kolejne projekty i z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi firmy Goodpix! 😀

Robert Mrowczyk

Klinika Weterynaryjna Cruz Verde

Profesjonalizm, pełne zaangażowanie, miła obsługa. Początkowy projekt logo przerodził się w pełną linie graficzną dla kliniki weterynaryjnej wraz ze stroną internetową oraz wszelkimi ulotkami, wizytówkami i potrzebnymi grafikami. Jestem pewny, że w każdym kolejnym projekcie będę dalej korzystał z usług Goodpix.

Katarzyna Labatczuk

Data Courage

Data Courage has been working with Goodpix for several years now, and I can confidently say that it’s been a pleasure to partner with such a talented and professional team. Their expertise in graphic design and branding has helped us to establish and maintain a strong visual identity in the market. They always deliver high-quality work, on time and on budget. Goodpix’s team is responsive, innovative and easy to work with. Their understanding of our business and branding needs has been invaluable in helping us to achieve our goals. We highly recommend Goodpix!

Marcin Sykut

Happy Time

Z przyjemnością polecamy współpracę z firmą GOODPIX dzięki której została stworzona nasza nowa strona internetowa. Bardzo dobry kontakt z osobami odpowiedzialnymi za projekt na każdym etapie realizacji. Nasze uwagi, sugestie były natychmiast wprowadzane w projekt. Na pewno będziemy korzystać z usług firmy przy okazji kolejnych projektów.

Bartosz Tyrała

Automation Dream

Bardzo polecam Goodpix, namiar dostałem od znajomego w firmie (specjalisty od marketingu). Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Cenię sobie profesjonalne podejście, realizację projektu i wsparcie klienta.

Na początkowym etapie, mimo braku wyraźnej koncepcji, przedstawione zostało mi kilka pomysłów, następnie wybrałem jeden z możliwych projektów loga firmy, który dodatkowo został jeszcze dopracowany.

Zaprojektowane logo pomogło mi w rozpoczęciu drogi jako jednoosobowa firma, zdecydowanie podnosi rangę rozmów i relacji z klientami, niczym dobrze skrojony garnitur. Prawdopodobnie wrócę jeszcze do Goodpix w temacie budowania wizerunku mojej nowej firmy!

Polecam!

Andrzej Koniuk

Autor Książki - Manager Poradnik Działań

Współpracowałem (i dalej to robię) z Goodpix i Adamem przy realizacji okładki dla mojej książki. Bardzo jestem zadowolony ze współpracy. Adama cechuje wspaniałe podejście do sprawy. Rzetelność, szybkość i co najważniejsze Goodpix ma podejście proaktywne. Cieszyło mnie to, że nie czułem przymusu „wiedzieć wszystkiego co chcę”. Dzięki spokojnej rozmowie na temat książki, wizji tego jak ma wyglądać, ale także pełnej kooperacji z drukarnią, wyszło coś naprawdę fajnego (z nieoczywistą wskazówką dla Czytelnika – na okładce). Lubię takie gierki wizualne, bo uzupełniają moje gry słowne. Podsumowując w skali od 1-5. piątka z plusem!

Tomasz Jasiński

GO Global Group

Miałem ogromną przyjemność współpracować z Goodpix. Zespół firmy nie tylko zrealizował zlecenie zgodnie z ustaleniami, ale także zdecydowanie przekroczył wszelkie nasze oczekiwania. Pełen profesjonalizm zarówno w zakresie prac technicznych, jak również kreatywny. Bardzo polecam- pełen profesjonalizm i wysoka jakość w racjonalnej cenie!

Robert Czaska

Sieć Punktów Lombard Kantor

Firma jak najbardziej godna polecenia. Praktycznie od pierwszego kontaktu pełne zaangażowanie i zainteresowanie tematem. Bardzo profesjonalne podejście, bezproblemowy, szybki i rzeczowy kontakt z klientem. Bez zbędnego gadania i zwlekania cały zespół sprawnie wprowadzał i realizował wszystkie nasze wytyczne i uwagi do projektu, byli jak najbardziej otwarci na sugestie i nie narzucali swojej wizji. Na każdym etapie prac byliśmy na bieżąco informowani o postępach. Strona wygląda dokładnie tak, jak chcieliśmy, a nawet lepiej

Wykonanie, zakodowanie i wykończenie strony spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Można napisać jeszcze bardzo dużo na ich temat, jednak myślę, że najlepszą rekomendacją jest strona, którą wykonali: lombardkantor.pl

Jeszcze raz gorąco polecam!

Marcin Wanat

Wanat Meble

Bardzo polecamy Goodpixa m.in. za profesjonalne podejście, skuteczną realizację projektów i świetne wsparcie klienta. Przyszliśmy z kilkoma pomysłami, a fajny zespół pomógł nam je opracować i wybrać najlepsze rozwiązania. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z usług. Serdecznie polecamy!

Szymon Dworniczak Dr n. med.

Atomed

Jesteśmy pod wrażeniem terminowości, zaangażowania i pomysłowości całego zespołu agencji reklamowej Goodpix. Za każdym razem, gdy zwracamy się z prośbą o kolejne realizacje mamy pewność, że czeka nas miła, profesjonalna obsługa oraz satysfakcjonujące efekty, które wspierają marketingowe sukcesy naszej przychodni.

Mariusz Wittig

VEGA

Perfekcyjne wykonanie, kreatywne podejście do każdego tematu, dbałość o szczegóły oraz dotrzymywanie terminów sprawia, że na Goodpixie można ZAWSZE polegać. Współpraca z GOODPIX to czysta przyjemność.

Polecam VEGA Mariusz Wittig

Robert Mrowczyk

R11 Automation

Świetni fachowcy, bardzo dobra jakość, cena, usługi. Świetny, szybki kontakt. GoodPix przygotował dla mnie dwa pełne wizerunki marki (logo, szata graficzna, strona internetowa, ulotki, wizytówki etc.) Współpraca trwa. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę, a osobiście przy budowie kolejnej marki na pewno skorzystam z usług GoodPix.

Tomasz Korona - Właściciel

Ministerstwa Gadżetów

Firma Goodpix realizowała dla nas projekt sklepu internetowego pod nowy silnik Magento 2.

Współpraca od samego początku przebiegała bardzo poprawnie. Pan Adam okazał się osobą, która wie dokładnie co i gdzie umieścić, wykazała się ogólną znajomością UX i specyfiką sklepów internetowych.

Wszystkie terminy były dochowane dokładnie wg . ustalonego harmonogramu.
W 100 % POLECAM.

Właściciel Ministerstwa Gadżetów
Tomasz Korona

Marcin Sójka

Z agencją Goodpix współpracuję od ponad 4 lat. W tym czasie udało nam się zrealizować wiele projektów graficznych, w tym m.in. projekt sklepu internetowego, identyfikację wizualną oraz różnego rodzaju materiały drukowane. Jestem bardzo usatysfakcjonowany z dotychczasowej współpracy i mam nadzieję, że będziemy nadal wspólnie realizować nowe projekty graficzne. To, co wyróżnia agencję Goodpix to terminowość, wysoka jakość obsługi i poczucie estetyki, które moim zdaniem odgrywa niezwykle istotną rolę.

Marta Wasiak

HEYOGA

Z całego serca polecam!!! Świetny zespół otwartych i kreatywnych ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Profesjonalne i indywidualne podejście na każdym etapie realizacji projektu. Wszystkie moje uwagi i sugestie były uwzględnione, w każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie i pomoc. Kompleksowa usługa na najwyższym poziomie.

Stajnia Pałacowa w Świerklańcu

Szczerze polecamy tę firmę! Trafiliśmy na zespół otwartych i kreatywnych ludzi, którzy są gotowi na wyzwania i dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Podczas realizacji projektu mogliśmy liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście oraz na to, że nasze uwagi i sugestie zostaną uwzględnione. W każdej chwili mogliśmy też liczyć na wsparcie i pomoc. Usługa tej firmy jest kompleksowa i świadczona na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamy!

Izabella Janus

PPHU IZI-PROJEKT

Wykonane przez Pana Adama materiały reklamowe były najwyższej jakości, szczególnie podobała mi się szata graficzna, docenili je również moi klienci, często byłam chwalona za ładny folder. Pozostały aspekty jak cena i termin wykonania też były jak najbardziej satysfakcjonujące.

Dominika Rozprzak

InvestLead

Pełen profesjonalizm. Jesteśmy w 100% zadowoleni z efektu prac oraz komunikacji. Na pewno wrócimy z kolejnymi zleceniami!

Ada Heichman

Biuro Rachunkowe Janter

Współpraca na najwyższym poziomie, wszystkie wskazówki co do wyglądu grafiki, analogii do branży czy kolorystyki uwzględniono, a finalnie logo w punkt! Polecam!

Andrzej Urbaniak CEO / Właściciel

Daimley

Strona internetowa to dla każdej firmy w obecnych czasach jedna z najważniejszych
kwestii. Dlatego powierzenie jej wykonania należy przemyśleć i oddać w ręce prawdziwego
fachowca. Firma Goodpix jest właśnie taką firmą. Profesjonaliści od początku do końca.
Zależało mi na tym, aby moja strona odzwierciedlała charakter firmy, aby była
nowoczesna, przejrzysta i aby zachęcała do wejścia i czytania treści.

Firma Goodpix, a dokładniej Pan Adam zrobił to perfekcyjnie. Jeśli zależy Państwu na
tym samym co mnie, do tego chcą Państwo, aby wszystko było wykonane zgodnie z planem i w miłej atmosferze, to gorąco polecam współpracę z firmą Goodpix.

Dariusz Łukosz

DALUK

Polecamy agencję reklamową Goodpix, która wykreowała dla naszej firmy logo. Jesteśmy zadowoleni z tej współpracy i rzetelnego podejścia do powierzonego projektu.

S-k Ania

Piano Black Restaurant

Firma Goodpix realizowała dla mnie projekt plakatu. Współpraca jaką cenie: profesjonalna i szybka (mieliśmy mało czasu na sfinalizowanie projektu). Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona. Pan Adam brał pod uwagę moje wytyczne odnośnie layoutu i miał fajny pomysł na całość. Byliśmy na bieżąco w kontakcie, co bardzo sobie cenię.

Filip Stelmach

MDDP Outsourcing

Do tej pory realizowałem z firmą Goodpix 2 projekty: – stopka firmowa – reklama do gazety Kolejne zapewne niebawem, ponieważ jestem w pełni zadowolony z jakość obsługi. W obu przypadkach mogłem liczyć na świetne zrozumienie potrzeb oraz cierpliwość w przypadku pomysłów na poprawki i korekty. W kryzysowej sytuacji, wymagającej dodatkowej pracy, Goodpix zapewnił spokój i opanowanie sytuacji. Super kreatywność i dbałość o wykonanie w terminie to wartości godne polecenia! 🙂

Marki, partnerzy i ludzie którzy nam zaufali!

Dbamy o długotrwałe relacje z naszymi Partnerami, bez względu na skalę realizowanych projektów. Dla nas ważny jest nawet najmniejszy marketingowy sukces Twojej kampanii. Na bieżąco informujemy o postępie prac nad projektem i konsultujemy wszystkie jego aspekty, ponieważ wiemy jak wielką wartość ma partnerska współpraca.


Wszyscy Klienci