Ekobak

Marka EKOBAK działa w obszarach związanych z ochroną środowiska. Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczne zaawansowane technologie skierowane głównie dla gospodarki komunalnej i przemysłu stanowią ogromny wkład w szeroko pojętą ekologię.

Dla firmy Ekobak wykonaliśmy lifting logo oraz projekty teczki i projekty graficzne kart produktowych.

Teczka jako nośnik komunikacji marketingowej marki

Projekt teczki dla marki EKOBAK jest graficzną kompozycją odcieni zieleni, która stanowi kolor ściśle związany z ekologią i ochroną środowiska, a jednocześnie jest elementem systemu identyfikacji wizualnej poszczególnych grup produktów.

Wizytówki zaprojektowane zostały w związku z odświeżeniem logo marki Ekobak.

Karty produktowe dla każdego produktu wyróżniają się w grafice innym odcieniem zieleni, dzięki czemu łatwiej klasyfikować produkty ze względu na ich działanie i zastosowanie. Pomimo dużej ilości grup produktowych zachowaliśmy spójną identyfikację wizualną.

Druk w najlepszej jakości

Zachowanie spójności w  identyfikacji wizualnej oferowanych produktów to kluczowe działania w strategii marki. Jednak projekt graficzny to tylko jeden aspekt wizerunku marki. Ważny w przypadku materiałów drukowanych jest też wybór papieru, uszlachetnień druku oraz sam druk. Nasze doświadczenie w wydruku projektów zawsze stawia na jakość.