Emiter

Marka Emiter specjalizuje się w projektowaniu, dostarczaniu elementów do budowy systemów fotowoltaicznych, takich jak: panele fotowoltaiczne, akumulatory oraz systemami Smart Home.

Naszym zadaniem było stworzenie aplikacji mobilnej oraz funkcjonalnego sklepu internetowego począwszy od zaplanowania nawigacji tej strony sprzedażowej, poprzez projektowanie czytelnej szaty graficznej.

Idealna mapa sklepu, czyli marketing przynoszący efekty na starcie

Odpowiednie klasyfikowanie grup produktu, rozmieszczenie bloków z kategoriami asortymentu ma znaczący wpływ na realizację zakupów przez odwiedzających witrynę sprzedażową. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by nawigacja i funkcjonalność sklepu przynosiła wymierne korzyści naszemu Klientowi.

Czytelna szata graficzna strony sprzedażowej

Przejrzysty projekt graficzny oparty na minimalistycznych trendach jasno komunikuje ofertę Klienta, a jednocześnie jest czytelny dla odbiorcy. Klient otrzymuje jasne informacje o produkcie, widzi produkt na doskonałej jakości zdjęciach packshotowych, przez co marka jest dla niego wiarygodna.

Komunikacja marki w doskonałej formie

Stworzenie podstron w formie kart produktowych dla całej oferty to doskonały sposób na wzorową komunikację z Klientem, a jednocześnie na działania w kierunku pozycjonowania sklepu oraz wszystkich pozostałych procesów SEO, które przynoszą korzyść marketingową w biznesie.

Zaprojektowaliśmy aplikację mobilną, która jest łatwo dostępna dla każdego z urządzeń mobilnych.

Jednocześnie zadbaliśmy, aby aplikacja była przyjazna z pozycji użytkownika, dlatego powstały intuicyjne konfiguratory, na bazie których Klient nie posiadający dostatecznej wiedzy, otrzymuję jasno sprecyzowaną listę kompatybilnych produktów potrzebnych do stworzenia kompleksowego systemu.