AG Recykling

Marka AG Recykling działa w branży gospodarki odpadami i ich recyklingu.

Naszym zadaniem było stworzenie projektu graficznego responsywnej strony internetowej typu landing page zgodnie z opracowaną identyfikacją wizualną zapisaną w Księdze Identyfikacji Wizualnej.

Minimalizm gwarantujący przejrzystość one page`a

W projekcie graficznym białe tło nadaje stronie internetowej wizualnej czystości i przejrzystości, a indywidualny pakiet ikon sprawia, że jej komunikacja jest jeszcze bardziej czytelna i zrozumiała. Kolorowe zdjęcia ożywiają całość i stanowią dopełnienie estetycznego wyrazu.

Rodzaj strony internetowej, jakim jest landing page, ma jasno wyznaczony cel.

Taka strona zwykle zawiera jeden główny cel konwersji, dlatego content marketing przybiera formę krótkich komunikatów zachęcających do zapoznania się z ofertą i wykonania jasno określonych działań. Jasna komunikacja wzbudza zainteresowanie tematem.

Prosta nawigacja przyciąga uwagę

Kiedy bez trudu znajdujesz na stronie internetowej informacje, których szukasz, nie masz poczucia straty czasu. Dlatego każdy projekt graficzny przygotowany przez naszych grafików, opracowany jest w taki sposób, aby poruszanie się po stronie typu landing page było proste, intuicyjne i skracało czas poszukiwania informacji do minimum.

Strona landing page dedykowana na różne wielkości ekranów

Strony internetowe muszą być responsywne, a grafika idealnie dopracowana do ekranów każdego urządzenia z dostępem do internetu. Dla naszego Klienta przygotowaliśmy również wersje projektów na mniejsze rozmiary ekranów.