Pastuchy Producent Ogrodzeń Elektrycznych

Pastuchy to marka oferująca asortyment w sektorze rolniczym. Branża ściśle określona w identyfikacji wizualnej, a zarazem dająca nieograniczone możliwości projektowe dla grafika.

Kompleksowe stworzenie tak rozbudowanego sklepu internetowego pastuchy.pl od zaprojektowania szaty graficznej i mapy sklepu, po programowanie i wdrożenie wersji responsywnej, było możliwe tylko ze względu na wieloletnie doświadczenie całego naszego zespołu.

Strategia projektowania na plus

Stworzyliśmy kilkanaście koncepcji logo. Za każdym razem zmienialiśmy typografię oraz sygnet. Każda nasza propozycja jasno określała branżę Klienta oraz oddawała charakter marki. Postać zwierzęcia ma kluczowe znaczenie dla tego sektora, stąd takie propozycje sygnetu.

Sztuka wyboru podążająca za znaczeniem symboli.

Klient zdecydował się na logotyp z sygnetem przedstawiającym byka, który jest symbolem siły i potęgi, co w identyfikacji wizualnej ma silny wydźwięk.

Graficzna moc sygnetu opisuje wielkość tej marki i jej siłę przebicia na rynku.

Czytelny system infograficzny

Prosta obsługa sklepu internetowego powinna być oparta o komunikatywny system infograficzny. Zaprojektowaliśmy zestaw ikon, które sprawiają, że znalezienie funkcjonalności sklepu oraz kategorii produktowej jest wprost intuicyjne. Szybkie i łatwe zakupy w sieci są kluczem do sukcesu w sprzedaży online.

Rozbudowany sklep internetowy RWD oparty o autorski system CMS.

Postawiliśmy na intuicyjny system CMS, dzięki któremu nasz Klient bez trudu będzie aktualizował zarówno dostępność asortymentu jak i treści na każdej z podstron.

Obsługa tego sklepu jest łatwa, co przyspiesza procesy sprzedażowe.

Klient wybiera łatwe zakupy.

Duża ilość funkcjonalności tego sklepu internetowego została zaprogramowana z myślą o Klientach, którzy wybierają szybkie i bezproblemowe zakupy w internecie.

Projekt sklepu internetowego jest czytelny na wszystkich urządzeniach, bez względu na wymiary ich ekranów.

W zaprojektowanym przez nas sklepie internetowym błyskawicznie znajdziesz to, czego szukasz

Postawiliśmy na prostą nawigację strony, pomimo tak rozbudowanej mapy www, przez co znalezienie szukanej informacji jest szybkie, a zakupy łatwe.