PRO Wyznaczamy
Poziomy

Marka PRO to znany producent narzędzi i urządzeń pomiarowych, dla którego kompleksowo zrealizowaliśmy teaser oraz spot reklamujący najnowszy produkt firmy PRO w realistycznej animacji 3D. Dodatkowo na potrzeby tych filmów stworzyliśmy kilka animacji 3D logo naszego Klienta.

Produkcję rozpoczęliśmy od opracowania koncepcji i napisania scenariuszy. Drugim krokiem było przygotowanie storyboardów oraz nagrań lektorskich. Efektem współpracy z marką PRO są teaser oraz wysokiej jakości animacja 3D tworząca spot reklamowy produktu – poziomica PRO 900 HEAVY DUTY.

Animacja 3D - możliwości tworzenia reklam bez żadnych ograniczeń

Animacja 3D stwarza możliwość prezentacji produktu zanim powstanie jego prototyp. W przypadku poziomicy PRO 900 HEAVY DUTY realistyczna animacja 3D pokazuje budowę produktu od cząsteczki aluminium po efekt końcowy wraz z cechami ważnymi dla użytkownika.

Szczegółowa animacja 3D.

Dzięki animacji 3D możesz pokazać budowę produktu od tej dostrzegalnej gołym okiem po najdrobniejszą cząsteczkę możliwą do zobaczenia po mikroskopem. Realizacja reklam w animacji 3D to nieograniczone możliwości twórcze.

Ważną rolę odgrywa też koncepcja wykorzystana w przygotowanym przez naszego scenarzystę scenopisie.

Najnowszy sprzęt oraz programy do tworzenia animacji 3D pozwalają naszym animatorom na uzyskanie kinowej jakości 4K.

Dodatkowe atuty zaawansowanych technologii to możliwość tworzenia niesamowitych efektów wizualnych.

W przypadku poziomicy PRO dyspersja logo pozwoliła na płynne przejście do cząsteczkowej budowy produktu.

Scenariusz i storyboard.

Produkcja filmów reklamowych w animacji 3d wymaga koncepcji, dobrze napisanego scenariusza oraz przygotowania statycznego storyboardu. Nasza copywriterka na podstawie koncepcji Klienta stworzyła pełny scenariusz wraz z treściami dla lektora, dzięki czemu animacja 3D stała się czytelną reklamą produktu.

Dźwięk w reklamie odgrywa dużą rolę

Dla właściwego odbioru przekazu reklamy wideo niezwykle ważny jest dźwięk. Nie chodzi tylko o odpowiedni dobór podkładu muzycznego, ale też dźwięki dobrane do efektów specjalnych, czy też odpowiedni tembr głosu lektora.

Logo animowane 3D.

Może być integralną częścią filmu w animacji 3D lub uniwersalne dające możliwość używania go w każdej kolejnej produkcji wideo.

Kilka wersji animacji logo 3D dla firmy PRO pozwala zarówno na połączenie logo z historią opowiadaną w reklamie, jak i na używanie ich w następnych realizacjach Klienta.