Paka Architekci

Marka Paka Architekci to znana warszawska pracownia architektoniczna, której specjalnością jest budownictwo wielorodzinne dla deweloperów oraz dużych i mniejszych inwestorów. Projekty architektów tej marki to rozwiązania doskonale wpisujące się w nowoczesne budownictwo.

Dla naszego Klienta stworzyliśmy identyfikację wizualną od podstaw. Opracowaliśmy strategię komunikacji, zaprojektowaliśmy logo ukazujące ideę marki oraz wykonaliśmy projekty pozostałych elementów identyfikacji wizualnej.

Naszym celem było stworzenie atrakcyjnej i nowoczesnej komunikacji marketingowej.

Zadbaliśmy o dobór kolorystyki, zgodny z panującymi trendami oraz stworzyliśmy proste, techniczne logo, które wyznaczyło drogę całej identyfikacji wizualnej. Siłą tożsamości wizualnej jest tutaj minimalizm, czysta i przejrzysta forma oraz jasną komunikację dla tej branży.

Prototypowanie sygnetu logo

Sygnet Paka Architekci jest jednocześnie częścią typografii logo i tworzy z nią nierozerwalną całość.

Logo jako pierwszy krok do spójnej identyfikacji wizualnej

Opracowując logotyp dla Klienta zaczynamy proces twórczy dla całej komunikacji marki w świecie. Dobór kolorystyki, wybór typografii i czcionki w następnych krokach projektowania identyfikacji wizualnej odgrywają ogromną rolę, która prowadzi do rozpoznawalności marki na tle konkurencji.

Komunikacja marki wyznacza jej wizualny prestiż.

Projekty poszczególnych elementów identyfikacji wizualnej to minimalizm ubrany w luksus odcieni złota i czerni. Klasyka zestawienia tych dwóch kolorów sprawdza się nawet w najbardziej nowoczesnych projektach.

Księga Znaku wyznaczająca kierunki dla każdego projektu marketingowego

Zasady, którymi należy kierować się w projektowaniu następnych elementów komunikacji marketingowej zapisaliśmy w księdze znaku, która jest fundamentem tworzenia identyfikacji wizualnej.

Profesjonalizm marki zawarty w identyfikacji wizualnej

Dobrze zaprojektowana strategia komunikacji marki nie tylko staje się rozpoznawalna w świecie pełnym konkurencji, ale też powinna komunikować prestiż danej firmy. Z tą myślą powstała cała identyfikacja wizualna marki Paka Architekci.

Oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne marki w minimalistycznej formie.

Już na początku projektowania myśli grafików krążą wokół zastosowania logo na oznakowaniu firmy. Dzięki temu finalnie identyfikacja wizualna w przestrzeni publicznej zyskuje czystą i przejrzystą formę.