Janter

Biuro Rachunkowe Janter jest marką z wieloletnim doświadczeniem obsługująca sektor małych i średnich przedsiębiorstw.

Nasza współpraca z firmą Janter dotyczyła stworzenia pełnej identyfikacji wizualnej. Pierwszym etapem był lifting logo, które do tej pory funkcjonowało w niezmienionej formie przez ćwierć wieku.

Lifting logo oraz strategię marki oparliśmy na fundamentach wieloletniej działalności firmy.

Na potrzeby logo zdecydowaliśmy się stworzyć własny unikatowy font, będący kontynuacją sygnetu, aby całość tworzyła spójny przekaz. Finalnie osiągnęliśmy cel jakim był nowoczesny design marketingowy.

Projektowanie odświeżonego logo poprzedzone było solidnym researchem branży.

W kwestii stylistycznej postawiliśmy na prosty, minimalistyczny a zarazem mocny znak o solidnej konstrukcji. Wyjątkowa i nietypowa litera A, ma nietypową formę i nadaje całości bardziej ugruntowanego charakteru. Sygnet to symetryczne połączenie liter J, a trzy kropki nawiązują do jej 3 głównych grup ofertowych: rachunkowości, księgowości i podatków.

Materiały drukowane to nośnik informacji trafiający bezpośrednio do Klienta

Zarówno projektowanie folderów, ulotek i roll upów jako elementów identyfikacji wizualnej powinno być spójną wizją z pozostałą częścią identyfikacji wizualnej. Dlatego nasze projekty są proste i czytelne, a zarazem posiadają ciekawą szatę graficzną w minimalistycznej formie.

Detal jest ważny w komunikacji marketingowej

Nawet najmniejszy element identyfikacji wizualnej niesie za sobą wartość marketingową, dlatego warto inwestować w firmowe gadżety z indywidualnym nadrukiem.