Next
Agencja Reklamowa

Agencja Reklamowa Next specjalizująca się w poligrafii oraz dostarczająca klientom różnorodną formę gadżetów i akcesoriów z nadrukiem na starcie działalności zwróciła się do nas o realizację projektu ich identyfikacji wizualnej. Możemy więc śmiało stwierdzić, że jesteśmy trochę jak ojciec chrzestny ich sukcesu.

Współpraca z nowo powstającymi firmami w naszej branży nigdy nie była dla nas przeszkodą. Nasze wieloletnie doświadczenie może być przecież wsparciem dla każdego.

Reklama i marketing - kierunki wymagające kreatywności

Stworzyliśmy przejrzystą i komunikatywną identyfikację wizualną z dbałością o każdy detal w projekcie graficznym. Wyjątkowa infografika ułatwia odbiór komunikatów.

Kolorystyka pełna energii kusi odbiorcę

Projekty wszystkich elementów identyfikacji wizualnej kuszą mocnym kolorem  oraz charakterystycznym motywem przewodnim.

Minimalistyczny projekt strategii komunikacji, skutecznie trafia do odbiorcy strony www i doskonale prezentuje ofertę gadżetów reklamowych oraz usług poligraficznych.

Postawiliśmy na mocny przekaz – minimalne treści wzbogacone o charakterystyczną infografikę oraz mocny komunikat promocyjny podkreślony jaskrawym różem. W efekcie otrzymaliśmy doskonale rozpoznawalną identyfikację wizualną Agencji Reklamowej Next.

Projektowanie materiałów drukowanych rozpoczęliśmy od projektu wizytówek.

Projekty te stanowią połączenie motywu przewodniego całej identyfikacji wizualnej z czytelną i przejrzystą typografią. Druk został wzbogacony o różne uszlachetnienia, nadając charakteru całości.