BabyGym

Marka BabyGym działa w obszarach rozwoju kultury fizycznej i rekreacji wśród najmłodszych. Firma prowadzi zajęcia rozwojowe dla dzieci w najmłodszych grupach wiekowych poprzez gry interaktywne i zabawy.

Tworzenie projektu szaty graficznej responsywnej strony internetowej dla targetu, jakim są młodzi rodzice, było wyzwaniem wymagającym wyjścia poza utarte schematy. Naszym zadaniem było przygotowanie ciekawego i przyciągającego wzrok projektu graficznego do przygotowanej przez Klienta nawigacji strony.

Idealny balans w grafice

Udało nam się zachować przejrzystość szaty graficznej przy tak bogatej kolorystyce. Indywidualny pakiet ikon oraz zestawienie mocnych barw urozmaicone fotografiami sprawiło, że strona jest ciekawa i przyciąga uwagę. Mimo tak bogatej kompozycji graficznej strona internetowa BabyGym zachowuje harmonię estetyczną.

Responsywność strony www jest ważna.

Bez względu na to czy odwiedzamy stronę Baby Gym korzystając z komputera, czy ze smartfona pozostaje ona prosta w obsłudze. Grafika mimo małego ekranu pozostaje atrakcyjna.

Radość płynąca z fotografii

Fotografia wykorzystywana w designie strony jest niezwykle radosna i niesie za sobą pozytywną energię, co ma bezpośredni wpływ na wizerunek marki.

Eksponowanie ważnych treści i estetyka szaty graficznej

Naszym zadaniem było stworzenie grafiki strony, z której płynie komunikat zaproszenia do wspólnej zabawy i korzystania z ciekawej oferty zajęć dla najmłodszych. Dzięki kreatywnym pomysłom grafików uzyskaliśmy finalnie ten efekt pozostawiając jednocześnie czytelną komunikację marki i prosta w obsłudze nawigację strony.