Grupa Budowlana Ferryman

Grupa Budowlana Ferryman to firma zajmująca się nowoczesnym budownictwem mieszkaniowym i nie tylko. Mają na swoim koncie wiele ukończonych dużych inwestycji budowlanych na terenie całego kraju.

Naszym zadaniem było przygotowanie projektów graficznych folderów, broszur oraz ulotek w spójnej identyfikacji wizualnej specjalnie do prezentacji marki na targach.

Oferta dewelopera w nowoczesnym designie

Nowoczesna kolorystyka, doskonałej jakości fotografie oraz wizualizacje 3D  są podstawowym elementem komunikacji marketingowej w branży budowlanej.

Targi branżowe dla wystawcy to możliwość pokazania się na tle konkurencji i dlatego przygotowanie stanowisk wymaga spójnej identyfikacji wizualnej.

Katalogi reklamowe foldery i ulotki zostały zaprojektowane w tym samym stylu graficznym. Do każdego projektu wykorzystaliśmy ten sam motyw graficzny w postaci linii prostych nawiązujących do rysunku technicznego.

Wizualizacje 3D fundamentem komunikacji

Zanim klient zacznie zagłębiać się w treści, najpierw zwykle ogląda zdjęcia. Często w projektowaniu graficznym materiałów reklamowych stosujemy wizualizacje 3D, które z pewnością pokazują ofertę marki w najlepszy sposób. W branży budowlanej klient wykorzystał wizualizacje 3D przygotowane przez architekta.

Po akceptacji projektu wszystkie pliki zostały przygotowane do druku.

Wykonaliśmy dodatkowo projekty dla uszlachetnień druku, w tym projekty lakieru UV. Dla każdego projektu dobraliśmy odpowiednie opcje druku, zwracając szczególną uwagę na właściwą gramaturę papieru.