Happy Time Centrum Turystyczno Rekreacyjne

Happy Time to firma zajmująca się kompleksową organizacją obozów dla dzieci i młodzieży, nauką pływania, organizacją wyjazdów integracyjnych oraz wycieczek.

Naszemu Klientowi zapewniamy stałą opiekę w obszarach projektowania identyfikacji wizualnej, realizując długofalową współpracę. Z entuzjazmem równym pozytywnej energii marki Happy Time podejmujemy się wyznaczonych przez Partnera zadań.

Mnóstwo positive vibe w każdym projekcie

Projekt folderu skierowanego do klienta biznesowego marki Happy Time utrzymany jest w mocnej, radosnej kolorystyce, wzbogacony zdjęciami własnymi marki, które są dodatkowym atutem wizerunku marki i podnoszą jej wiarygodność.

Copywriting na szóstkę!

Nasz copywriter przygotował treści zgodne z nowymi trendami strategii komunikacji marki. Duża ilość informacji wiązała się z bardzo bogatą ofertą firmy Happy Time, którą w założeniach miał prezentować folder. Wspólnie z grafikiem przygotowaliśmy plan rozmieszczenia wszystkich tekstów, co zaowocowało czytelnym jasnym przekazem.

Kompleksowo zbudowana strona internetowa z systemem rezerwacji

Zaprojektowaliśmy layouty graficzne strony internetowej w brandowych kolorach marki i przygotowaliśmy treści . Atrakcyjność strony podnoszą zdjęcia wykonane w czasie imprez organizowanych przez klienta.

Programowanie systemu, który wspiera organizację pracy

Nasi programiści wraz z postawieniem rozbudowanej responsywnej strony internetowej mieli do zaprojektowania i zaprogramowania system automatycznej rezerwacji miejsc na obozach i w szkole pływania. Autorski system formularzy zapewnia wsparcie firmie w efektywnej organizacji pracy biura.