R11 Automation

Firma R11 Automation specjalizuje się w obszarach instalacji elektrycznych oraz programowaniu sterowników PLC nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Dla naszego Klienta zaprojektowaliśmy kompleksowo identyfikację wizualną. Wszystkie projekty przygotowane przez naszych grafików zostały też zrealizowane w formie druków, a strona internetowa z wszystkimi funkcjonalnościami została zaprogramowana przez zespół naszych programistów.

Budowanie wizerunku marki od podstaw

Prace rozpoczęliśmy od przygotowania wstępnej analizy rynku oraz konkurencji marki R11 Automation, po czym przystapiliśmy do projektowania fundamentu marki jakim jest logo.

Sygnet jako symbol marki

W przypadku tego logo zawarcie nazwy w samym sygnecie wymagało tylko kreatywnego spojrzenia na zapis nazwy marki R11. Z kilku przygotowanych dla Klienta wersji projektowych logo wybór padł na minimalistyczną typografię, symboliczny sygnet oraz niebieski zestaw kolorystyczny dla całego brandu. Całość identyfikacji wizualnej przybrała nowoczesną formę strategii komunikacji.

Od projektu do druku

Przygotowaliśmy projekty graficzne wraz z projektem uszlachetnień oraz wybraliśmy papier ozdobny z teksturą o dosyć wysokiej gramaturze tak, by finalnie otrzymać bardzo efektowne wizytówki.

Dla wszystkich elementów identyfikacji wizualnej przygotowaliśmy indywidualny pakiet ikon graficznych.

Zastosowaliśmy te same ikony i ilustracje zarówno w materiałach drukowanych, jak i w komunikacji wirtualnej. Dzięki ikonografii komunikacja marki stała się ciekawsza i barwna, a jednocześnie rozpoznawalna.

Przejrzystość strony uzyskaliśmy nie tylko poprzez minimalizm graficzny, ale także dzięki doskonale opracowanym treściom przez naszą copywriterkę.

Komunikacja marki, jest zrozumiała dla każdego odbiorcy, bez względu na jego znajomość branży. Współpraca z programistami naszej agencji reklamowej pozwoliła na stworzenie łatwej w obsłudze nawigacji strony internetowej.

Realizacja wykonana przy udziale całego zespołu Goodpixa

Zaangażowanie całego zespołu naszej agencji reklamowej przyspieszyło kompleksowe przygotowanie brandu dla marki R11 Automation. Wszystkie zaakceptowane projekty trafiały od razu do realizacji druku, a strona internetowa została kompleksowo wdrożona na serwery docelowe.