Sieć punktów Lombard Kantor

Lombard Kantor to marka posiadająca punkty usługowe na terenie Śląska, obsługuje między innymi bezpieczne transakcje walutowe z klientem indywidualnym, a także z firmami.

Dla marki Lombard Kantor zrealizowaliśmy kompleksowo stronę internetową od stworzenia contentu, mapy strony, projektu graficznego, aż po programowanie i wdrożenie strony na serwer.

Wizerunek marki od pierwszego wejrzenia

Dbałość o wizerunek w sieci internetowej składa się z wielu aspektów komunikacji marketingowej. W przypadku tej realizacji minimalizm oraz prosta obsługa z każdego urządzenia teleinformatycznego były fundamentem tej realizacji. Treści przygotowane przez naszego copywritera podnoszą wartość komunikacji tej strony.

Minimalizm graficzny w komunikacji marketingowej

Układ strony dla naszego klienta został zaprojektowany tak, aby kolorowa grafika nie zaburzała czytelności contentu. Fotografie użyte tylko w banerach głównych, dwa kolory brandowe w połączeniu z białym tłem do eksponowania komunikatów marketingowych oraz proste ikony graficzne dają doskonały efekt w nowoczesnym promowaniu biznesu w internecie.

Szybka i sprawna nawigacja

Sprawne działanie strony, która zawiera tabele z kursem walut to podstawa, dlatego nasz dział programowania stron, sklepów i aplikacji internetowych przetestował funkcjonowanie zrealizowanego projektu przed wdrożeniem na serwer.