Mercaton

Naszym Klientem jest marka Mercaton – alternatywna spółka inwestycyjna, której misją jest pomnażanie kapitału od Inwestorów poprzez lokowanie go w spółki, które przyczyniają się do poprawy życia społeczeństwa z branż takich jak: recykling, gaming, FMCG i nowoczesne systemy wspierające przemysł.

Dla naszego Klienta zaprojektowaliśmy rozbudowaną i funkcjonalną, responsywną stronę internetową.

Trend Black&White w szacie graficznej

Białe tło oraz czarny kolor czcionki stanowią podstawę nowoczesnego projektu graficznego, który w przypadku marki Mercaton został ożywiony barwą energetycznej czerwieni.

Pojedyncze zdjęcia w stonowanym designie stanowią tylko mały dodatek do szaty graficznej tego projektu.

Ważną rolę odgrywają ikony, które uzupełniają i obrazują content strony, a jednocześnie sprawiają, że grafika staje się bardziej interesująca i przyciągająca wzrok. Brak kolorowego baneru głównego, zastępuje monochromatyczna forma komunikacji informująca o działalności marki.

Dopracowane projekty na każdy ekran

Podstawowy projekt graficzny strony internetowej uzupełniliśmy o projekty graficzne dla mniejszych ekranów takich jak tablety i telefony komórkowe. Czytelność strony internetowej na każdym urządzeniu z dostępem do internetu jest współcześnie podstawą dbałości o komunikację marketingową.

Estetyka strony internetowej

Zgodnie z najnowszymi trendami minimalizm i estetyka projektu graficznego strony internetowej jest podstawą komunikacji marki, a jednocześnie wyzwaniem dla grafika, który musi sprawić, by była ona ciekawa i przyciągająca uwagę odbiorcy.