IZI Projekt

Firma „IZI Projekt” z Piekar Śląskich projektuje i buduje maszyny przemysłowe, urządzenia i konstrukcje dla automatyki przemysłowej oraz oferuje usługi montażu i serwisu w tym zakresie.

Dla firmy IZI Projekt wykonaliśmy projekt graficzny oraz druk folderu reklamowego dedykowany na targi branżowe.

Kreatywne podejście do projektowania

Prośbą Klienta było zrealizowanie barwnego, nietuzinkowego projektu na targi branżowe. Folder składany do formatu A4 miał prezentować zarówno firmę IZI Projekt, jak i jej ofertę. Po rozmieszczeniu otrzymanych treści mieliśmy duże pole do popisu dla naszych grafików.

Formy graficzne wypełniające tło

Niewielka ilość treści pozwoliła nam na użycie motywu graficznego, ikon graficznych, mapy Polski oraz ekspozycję bloków kolorystycznych i zdjęć. Brandowa kolorystyka marki doskonale kontrastowała z jasną fotografią, ułożoną w ciekawe kolaże, które przybrały formę figur geometrycznych.

Ikonografia w identyfikacji wizualnej poprawia komunikację marki.

Ważne jest, by używać jednego pakietu ikon we wszystkich projektach identyfikacji wizualnej, zarówno w materiałach drukowanych, jak i przestrzeniach wirtualnych. Dla marki IZI Projekt wybraliśmy ciekawe formy ikon, które doskonale wpisują się w jej branżę.

Efekty dodatkowe na etapie druku

Do druku wybraliśmy optymalną gramaturę papieru, uszlachetnienia w postaci folii mat oraz wybiórczego lakieru UV, by marka prestiżowo promowała się w trakcie targów branżowych.