Atomed

Z Poradnią Wielospecjalistyczną Atomed, której targetem są nie tylko pacjenci wymagający profesjonalnej opieki w chorobie, ale też osoby zdrowe, uprawiające czynnie różnego rodzaju sporty, współpracujemy od wielu lat konsultując i realizując bieżącą strategię marketingową.

Od projektu logo poprzez projekt i realizację wszystkich elementów identyfikacji wizualnej aż po  komunikację z pacjentem za pośrednictwem Social Mediów  dbamy o prestiż i sukcesy naszego Klienta.

Na etapie projektu koncepcyjnego identyfikacji wizualnej poznaliśmy oczekiwania Klienta, co w efekcie pozwoliło na wyodrębnienie charakteru graficznego.

Nowe logo w dynamiczny i prosty sposób łączy inicjały marki, a kolorystyka projektu identyfikacji wizualnej oraz łagodny kształt logo odzwierciedlają ciepły, empatyczny charakter marki oraz unikalną pozycję na rynku. Prostota sygnetu wynika z potrzeb nowoczesnych technologii i kanałów komunikacji.

Komunikacja z własnym brandem

W odpowiedzi na zapotrzebowanie marki na drukowane nośniki reklamowe używane w codziennej obsłudze Pacjentów takie jak: recepty, notesy, terminarzyki, teczki do przechowywania wyników badań, ulotki DL i wiele innych, wykonaliśmy projekty dla spójnej identyfikacji wizualnej, dzięki której marka jest rozpoznawalna.

Poradnia medyczna dbająca o markę

Dbałość o identyfikację wizualną podnoszącą świadomość marki pozwala wyróżnić się na tle konkurencji, której na rynku jest coraz więcej. Budowanie własnego brandu pozwala każdemu przedsiębiorcy stać się marką rozpoznawalną. W przypadku branży medycznej, każda recepta, terminarz, teczka, kartka z notesu w rękach Pacjenta stają się najlepszym nośnikiem reklamy.

Wizualny pattern oraz komunikatywne ikony są kluczem strategii marketingowej Poradni Atomed.

Postawiliśmy na czytelną, prostą typografię, która wyróżnia się charakterystycznym motywem kontrastu i barwy. Nadany pattern w zamyśle ma być detalem podkreślającym obrany przez grafika design projektu identyfikacji graficznej. Dzięki czytelnej infografice znacznie poprawiliśmy komunikatywność marki z jej klientami.

Materiały drukowane, po które Pacjent sięga chętnie

Ciekawe, a zarazem krótkie treści oprawione w grafikę spójną z identyfikacją wizualną trafiają do Pacjentów zarówno tych oczekujących w poczekalni na wizytę, jak i osób zainteresowanych w zaprzyjaźnionych miejscach publicznych.

Oznakowanie wewnętrzne Poradni Atomed jest jednocześnie drogowskazem oraz reklamą usług naszego Klienta.

W projektach identyfikacji wizualnej drzwi gabinetów należących do Atomedu wykorzystaliśmy motywy oraz ilustracje dedykowane do wcześniejszych kampanii marketingowych. Całość została włączona do obecnej identyfikacji wizualnej pojawiającej się w przestrzeni publicznej.

Komunikacja w przestrzeni publicznej powinna być czytelna i przejrzysta.

Pojawiające się na sympozjach, zjazdach i szkoleniach medycznych rollupy z logo marki Atomed spełniają najwyższe standardy pod względem komunikacji, jak i jakości realizowanej reklamy zewnętrznej. Dbamy o każdy detal, który identyfikuje markę Atomed zarówno w sieci internetowej, jak i w innych miejscach, gdzie reklama dociera do pacjenta.