Jet Reports

Marka Jet Reports (Jet Global) działa w sektorze raportowania i analiz biznesowych oferując kompletne narzędzia stanowiące fundament rozwoju każdego biznesu.

Wykonaliśmy pełny employer branding. Tym niemniej powstała kompleksowa spójna identyfikacja wizualna, która wyróżnia naszego Klienta na tle konkurencji.

Wyrażamy wyjątkowość marki.

Employer branding musi celnie trafiać do odbiorców naszego Klienta. Dlatego w procesie projektowania graficznego musieliśmy odszukać właściwego klucza dla targetu marki Jet Reports.

Przez precyzyjną analizę wizerunkową i badanie oczekiwań targetu powstała koncepcja kompleksowej identyfikacji wizualnej, która ukazuje wyjątkowość marki i jednocześnie przyciąga wzrok.

Trudny język branży analiz finansowych i raportowania ubraliśmy w czytelne obrazy.

Wykonaliśmy infografiki i ilustracje, które z pewnością zachęcają odbiorcę do zagłębienia się w przekaz, jaki niesie marka Jet Reports.

Odtąd Szata graficzna wzbogacona ilustracjami stała się o wiele ciekawsza.

Spójny employer branding daje moc

Spójna marka ma moc przyciągania nie tylko klientów, ale także rzetelnych, wykwalifikowanych pracowników, czy też silnych partnerów biznesowych.

Spójny wizerunek marki Jet Global / Jet Reports jest kluczem do szerokiej rozpoznawalności firmy na rynku.

Każda marka może być wyjątkowa, wymaga tylko precyzyjnej analizy rynku przed przystąpieniem do opracowywania koncepcji.

Zaprezentowaliśmy Klientowi pomysł zawierający historię ilustrowaną z infografiką i przekuliśmy go w realizację pełnej identyfikacji wizualnej.

Employer branding - czyli działania firmy mające za zadanie zbudowanie wizerunku marki jako “pracodawcy z wyboru”

Do takich realizacji przygotowujemy się rzetelnie. Rozpoczynamy analizą branży, zapoznajemy się z tym, co pokazuje konkurencja naszego Klienta i staramy się nadać identyfikacji taki kierunek, by ją wyprzedzić. Przy odpowiednim wysiłku osiągamy sukces!