Wideoprawnik

Wideoprawnik.pl to nowoczesna aplikacja, która pozwala na konsultacje z prawnikami z różnych obszarów prawa bez wychodzenia z domu. Najnowsza technologia umożliwia kontakt z wybranym specjalistą prawa niemalże natychmiast, bez długich terminów i bez dalekich wypraw do odległych kancelarii prawnych.

Dla naszego Klienta przygotowaliśmy pełną identyfikację wizualną marki, zrealizowaliśmy support promujący wprowadzenie do sieci najnowszego i unikalnego rozwiązania, a nasz zespół specjalistów IT przygotował kompleksowe oprogramowanie oraz  testował i wdrożył aplikację na serwery.

Branding dla nowoczesnych rozwiązań w obszarach IT

Po zapoznaniu się z pomysłem na aplikację służącą do konsultacji prawniczych wykonaliśmy analizę strategii marki, po czym przystąpiliśmy do projektowania identyfikacji wizualnej marki Wideoprawnik.

Logo dla nowoczesnych aplikacji

Stworzyliśmy kilka wariantów logo do wyboru. Projektując sygnety dla każdej wersji nawiązaliśmy do sposobów komunikacji i obszarów działalności marki. Ostatecznie Klient wybrał sygnet ze znakiem paragrafu oraz prostą typografię.

Śnieżna biel na ekranie aplikacji

Szata graficzna aplikacji to minimalizm zawarty w przeważającej bieli z zielonymi detalami, ponieważ od zawsze elegancja i powaga tkwią w prostocie.

Aplikacja dla prawnika i petenta

Targetem tej aplikacji jest zarówno osoba poszukująca konsultacji prawnych, jak i zrzeszenie wysokiej klasy specjalistów w każdej dziedzinie prawa, co wymagało ułatwienia w korzystaniu z jej wszystkich funkcji.

Prosta nawigacja tej aplikacji została opracowana we współpracy z zespołem programistów.

Wielogodzinne testowanie wszystkich funkcji pozwoliło na wyeliminowanie nawet najmniejszych błędów przed wdrożeniem na serwery. Wszystkie funkcje płatności, wideopołączeń, czatów, terminarzy online, rezerwacji online są proste w obsłudze zarówno dla zrzeszonych prawników, jak i petentów.

Panel administracyjny aplikacji został oparty na prostym oprogramowaniu, dzięki czemu zarządzanie stroną jest łatwe i nie wymaga wysokiej klasy sprzętu.

Statystyki, zarządzanie funkcjami strony, dostosowane jest również do obsługi z poziomu mniejszych urządzeń teleinformatycznych.

Aplikacja była doskonałym produktem, który w dobie pandemii usprawnił obsługę petentów w branży prawniczej.

Mimo, zniesionych obostrzeń aplikacja działa nadal bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Była to jedna z pierwszych naszych realizacji dla tak rozwiniętych aplikacji internetowych.