Showroom Rządkowski

Showroom Rządkowski to marka oferująca różnego rodzaju podłogi dla domu, biura, instytucji i firm. W asortymencie marki są wysokiej jakości podłogi winylowe, drewniane, PCV oraz wykładziny dywanowe.

Dla marki Webeco zrealizowaliśmy projekty graficzne identyfikacji wizualnej Showroom Rządkowski oraz przygotowanie materiałów marketingowych do druku, takich jak: teczki oraz nadruk na gadżetach reklamowych.

Klasyczna czerń i biel w grafice

Czerń, biel oraz odcienie szarości jako detale stosowane w identyfikacji wizualnej podnoszą prestiż marki, dając do zrozumienia, że mamy do czynienia z luksusową ofertą. Nieodzownym detalem jest szlachetne złoto, które wybraliśmy dla czarnych gadżetów reklamowych. Całość tworzy elegancję i styl w wizerunku marki.

Key visual oddający w zupełności charakter marki

W tym przypadku odeszliśmy od standardów w projektowaniu key visuala, który z natury jest przedłużeniem logo, a stworzyliśmy wzór do złudzenia kojarzący się z ofertą marki – czyli parkietem ułożonym w jodełkę.

Teczki reklamowe w stylowych trendach

Czarny minimalizm to trend panujący w projektowaniu graficznym, pasuje w identyfikacji wizualnej firm bez względu na branżę. W przypadku zaprojektowanych przez nas teczek dla marki Showroom zarówno motyw na tle, jak i kompozycja graficzna podnoszą wartość estetyczną realizowanego projektu.