Propoint

Firma Propoint działa w branży robotyki i automatyki przemysłowej dostarczając nowoczesne rozwiązania na rynki całego świata. Marka znana jest z kompleksowej obsługi kontrahenta od projektu i produkcji rozwiązań z zakresu automatyzacji i robotyzacji przemysłu po uruchomienie systemów u klienta.

Naszym zadaniem było przygotowanie wyznaczonych elementów identyfikacji wizualnej. Zadbaliśmy o nowoczesny design naszych projektów, by nadążały one za światowymi trendami marketingu.

Teczka w ponadczasowym designie

Projekty teczki reklamowej oparliśmy na geometrycznych wzorach znajdujących się także w logo marki Propoint, nawiązujących do myśli technicznej, którą kieruje się marka.

Teczki z charakterem i miejscem na komunikację marki

Projekt graficzny teczki składa się z motywu graficznego rozmieszczonego na froncie oraz tylnej części zawierającej informacje o firmie i dane kontaktowe. Wykorzystaliśmy maksymalnie powierzchnię projektu jako nośnik reklamowy, a jednocześnie zyskaliśmy efektowną okładkę dla dokumentów, kart produktowych i folderów reklamowych.

Nowoczesna reklama w przestrzeni publicznej

Czarne tło reklamy wielkoformatowej w połączeniu z brandowym kolorem pomarańczowym marki Propoint stworzyło niezwykle estetyczny, a zarazem ciekawy efekt dla dużego formatu komunikacji marketingowej.